Hakkımızda

2009 Yılında  Sancaktepe’de kurumsal firma olarak kurulan sektörümüzün Kurucusu Nafiz POLAT’dır. Faaliyet alanları; kat karşılığı arsa ve müteahhitlik hizmetleri olan Polat İnşaat, Sancaktepe ve çevre ilçelerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. İnşaat sektöründe bölgenin ileri gelen firması konumunda çalışan Polat İnşaat, gerek yaptığı inşatların kalitesiyle, gerekse bölgede oluşturduğu gayrimenkuller ile çalıştığı bölgeye azımsanamayacak bir katkı sağlamaktadır.   

Uzun zamandan beri kurumsal kimliğini kazanmış olan firmamız, inşaat sektörünün her bir kalemini yakından takip etmekte, kaliteli ve ekonomik çözümler üretebilmek için gerekli tüm altyapı çalışmalarını da titizlikle yürütmektedir.  Profesyonel ekipler ile daha kaliteli ürün ortaya koyabileceğini düşünen Polat İnşaat, çalışmalarını ilk günk halinden üst seviyelere çıkartmıştır.
Bina inşa etmenin sadece şantiyeye yönelik olmadığının bilincindeyiz. İçerisinde insan barınacak bir alanın oluşturulması, en ince detaylarına kadar düşünülmesi, tecrübelerle sabitlenmesi ve gelişime açık olması yönüyle de önem gerektiren bir konudur.
Referanslarımız için “bizi bölge halkına sorun” diyecek kadar cesaretli bir ticari geçmişe sahip olmanın haklı gururu içerisinde çalışmalarımızı daha da ileriye götürmenin gayreti içerisindeyiz.

 

Nafiz POLAT
Polat İnş. Yön. Kur. Başkanı